HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPPLYNOVÉ KRBY

Plynové krby série MatriX

Ceník plynových krbů Faber

Inspirace plynové krby

V našem eshopu naleznete všechny plynové krby, které nabízíme

Plynové krby


Firma Faber je jedním z nejstarších výrobců v Holandsku. Vznik firmy se datuje rokem 1844. Plynové krby značky FABER jsou krásné a profilují se vysokou účinností ve srovnání s konkurencí. Nejnovější modely mají velkou účinnost pohybující se mezi 85-90%. Dokonalý vlastnostmi i designem. To je hlavní známka dlouholeté výroby a pokroku u firmy FABER. Obestavbu krbu si můžete uzpůsobit jakémukoliv interiéru. Ať už zvolíte moderní či klasickou variantu, tak pokaždé můžete využít výhody aplikace App FABER ITC. Tento app nejen reguluje, ale také poskytuje informace o spotřebě plynu, počtu hodin ohřevu, pokojové teplotě, kdy je čas na údržbu a mnoho dalších věcí. ITC zasáhne, pokud by teplota na kontrolním zařízení byla příliš vysoká.


Faber MatriX serie

Nechte se rozmazlovat hrou plamenů, požitkem, který si můžete užívat každý den. Meditujte při pohledu do plamene. Krby produktové řady MatriX si můžete sestavit úplně podle vlastního přání. Jedná se o vývojově nejmodernější produkt firmy FABER, kde realitu plamene umocníte podsvícením osvětlovacím modulem Symbio. Ovládání krbů je velmi komfortní a jednoduché pomocí dálkového ovládání, mobilního telefonu či tabletu.

Všechny krby z modelové řady MatriX je možné kombinovat dle vlastního přání. Základní modul lze kombinovat s různými rámečky, různými zadními stěnami, použitím světelného modulu Symbio atd. Třešničkou na dortu je tzv.ITC modul pro maximální komfort při ovládáni. Takže co teď? Zajděte k nám do showroomu v Říčanech u Prahy. Zde na Vás čeká největší výběr vnitřních a venkovních krbů pod jednou střechou.


Nevíte si rady? Neváhejte a využijte našich zkušeností a spolupráce s architekty, kteří vykouzlí to nejlepší řešení právě pro Váš interiér. Při koupi krbu z naší nabídky můžete počítat s technickou radou co se týče komínu, elektro event. vodovodního připojení (e-MatriX). Pokud budete mít zájem o tzv. "dodávku na klíč" i to je možné!

Firma FABER nabízí samozřejmě mnohem víc než jen novinku MatriX. Krby firmy FABER uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Krby prostorové (Roomdividers), rohové krby jak pro vnitřní, tak vnější roh, průhledové krby a v neposlední řadě i krby venkovní. Takže výběr je obrovský a zaleží jen na Vás, který druh krbu Vás zaujme či, který se bude nejvíce hodit do Vašeho prostoru a interiéru. Moc rádi Vás nasměrujeme poradíme Vám a event. i zařídíme dodávku tzv. "na klíč".

  • Nejmodernějším hořákem, který firma FABER dodává je tzv. Step Burner®, tedy krokový hořák, čímž chce Faber definovat, že ovládání probíhá po tzv. krocích. Faber Step Burner® je nejrevolučnější hořák na trhu. Při plném výkonu můžete plameny vidět po celé šířce. Pokud chcete plamen ubrat, tak jedním kliklutím na dálkovém ovladači se oheň koncentruje doprostřed hořáku. Dokonce i krokem zpět se tyto plameny stávají menšími, ale stále působí dojmem atmosférického hořícího ohně. V kombinaci s aplikací ITC můžete ušetřit až 70% své spotřeby plynu.
  • Máte moderní interiér a chcete ho umocnit volbou dekoračního materiálu v ohništi krbu? Pak můžete volit mezi bílými či šedivými kamínky a pokud holdujete klasice, tak set dřevěných polen umocní opravdovost krbu.
  • Ovládání je též velmi komfortní. Samozřejmostí je dálkové ovládání, ovšem pro fanoušky automatické domácností, máme dobrou zprávu. Firma FABER vyvinula system app, po jehož aplikaci můžete krb ovládat i pomocí Vašeho smartphonu či tabletu.
  • Variabilita krbů je opravdu velká. Můžete volit mezi typy, kdy krb je prosklen z čelní strany, čelní a postranní event. trojstranné prosklení.
  • Velmi hezkým doplněním modulových možností je modul Symbio, který podsvítí skleněné uhlíky a tímto jednoduchým doplňkem je efekt ohniště naprosto nerozeznatelný od žhavých uhlíků.
  • V našem showroomu jsme se snažili umístit krby a předvést všechny jejich možnosti tak, aby Vaše volba byla co nejlepší.