HOME SORTIMENT NABÍDKY CENÍK INSPIRACE KONTAKT SAFRETTI FABER E-SHOPVENKOVNÍ KRBY

Sortiment Faber Outdoor: theBUZZ, theMOOD, theTUBE

Sortiment Bio-Blaze Outdoor

Ceník plynových krbů Faber Outdoor: theBUZZ, theMOOD, theTUBE

Ceník bio-ethanolových krbů Bio-Blaze

Outdoor krby (venkovní krby)


To, že máme krby v obývacím pokoji, jídelně či kuchyni, to si už umíme představit, ale plynový krb v zahradě či na terase, to je možná pro mnohé novinka. A přesto je to úžasná myšlenka jak si prodloužit pobyt venku. Tedy použití nejen v létě jako dekorativní prvek , ale najaře a napodzim. Dát si svačinku či oběd v zahradě, posedět s přáteli apod. To je přece úžasný nápad. Vezměte si třeba takový venkovní krb TUBE.


Interiérový architekt Kees Marcelis navrhl the TUBE pro Faber . K tomuto trubkovitému designu se nechal inspirovat nočním životem , kde myšlenka život kolem krbu a ne u krbu dala vzniknout tomuto unikátnímu tvaru krbu. Tedy vzhled krbu do nočního života. Z myšlenky, že lidé venku upřednostňují být kolem krbu než u krbu,dal vzniknout tomuto unikátnímu tavru krbu. Krb sám je tak štíhlý a elegantní, že se vyjme na každé terase a prostranství.
Faber The BUZZ

Pokud máte raději jiný tvar , tak se můžete nechat unést krbem the MOOD či the BUZZ. Samozřejmě nejlepší je nechat se inspirovat v naší vzorkovně, kde všechny tři typy venkovních krbů firmy FABER můžete vidět na vlastní oči.Faber The MOOD
Venkovní krb může ovšem mít i mnohem výraznější vzhled a to pod hlavičkou bioethanolvý krbů. Nakoukněte do výrobků firmy Bio-blaze a firmy Safretti a bude překvapeni co vše je možné.